GHSA first round playoff scores

 

Class 7A

Lassiter at Colquitt County (Lassiter wins series 2-1)

Game 1: Lassiter 4, Colquitt County 0

Game 2: Colquitt County 6, Lassiter 2

Game 3: Lassiter 13, Colquitt County 1

^^^^^^^^^^

North Cobb at Newnan (Newnan wins series 2-1)

Game 1: Newnan 5, North Cobb 1

Game 2: North Cobb 7, Newnan 4

Game 3: Newnan 15, North Cobb 2

^^^^^^^^^^

Mountain View at Brookwood (Brookwood sweeps series)

Game 1: Brookwood 7, Mountain View 6

Game 2: Brookwood 3, Mountain View 1

^^^^^^^^^^

Lambert at Grayson (Grayson wins series 2-1)

Game 1: Grayson 6, Lambert 2

Game 2: Lambert 8, Grayson 4

Game 3: Grayson 8, Lambert 0

^^^^^^^^^^

Camden County at Woodstock (Woodstock sweeps series)

Game 1: Woodstock 10, Camden County 4

Game 2: Woodstock 10, Camden County 6

^^^^^^^^^^

Wheeler at Hillgrove (Hillgrove wins series 2-1)

Game 1: Hillgrove 7, Wheeler 0

Game 2: Wheeler 1, Hillgrove 0

Game 3: Hillgrove 13, Wheeler 0

^^^^^^^^^^

Norcross at Mill Creek (Mill Creek wins series 2-1)

Game 1: Mill Creek 12, Norcross 2

Game 2: Norcross 4, Mill Creek 2

Game 3: Mill Creek 13, Norcross 3

^^^^^^^^^^

Rockdale County at Milton (Milton sweeps series)

Game 1: Milton 11, Rockdale County 1

Game 2: Milton 13, Rockdale County 1

^^^^^^^^^^

Campbell at North Paulding (North Paulding sweeps series)

Game 1: North Paulding 11, Campbell 1

Game 2: North Paulding 11, Campbell 0

^^^^^^^^^^

Collins Hill at Walton (Walton sweeps series)

Game 1: Walton 9, Collins Hill 1

Game 2: Walton 10, Collins Hill 0

^^^^^^^^^^

North Forsyth at Archer (North Forsyth sweeps series)

Game 1: North Forsyth 4, Archer 1

Game 2: North Forsyth 2, Archer 1

^^^^^^^^^^

Peachtree Ridge at Parkview (Parkview sweeps series)

Game 1: Parkview 2, Peachtree Ridge 1

Game 2: Parkview 6, Peachtree Ridge 0

^^^^^^^^^^

Kennesaw Mountain at East Coweta (Kennesaw Mountain sweeps series)

Game 1: Kennesaw Mountain 3, East Coweta 0

Game 2: Kennesaw Mountain 4, East Coweta 1

^^^^^^^^^^

Etowah at Lowndes (Etowah sweeps series)

Game 1: Etowah 6, Lowndes 0

Game 2: Etowah 12, Lowndes 2

^^^^^^^^^^

South Gwinnett at Forsyth Central (Forsyth Central sweeps series)

Game 1: Forsyth Central 15, South Gwinnett 0

Game 2: Forsyth Central 8, South Gwinnett 1

^^^^^^^^^^

Lakeside-DeKalb at North Gwinnett (North Gwinnett sweeps series)

Game 1: North Gwinnett 13, Lakeside-DeKalb 2

Game 2: North Gwinnett 10, Lakeside-DeKalb 0

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Class 6A

MLK at Valdosta (Valdosta sweeps series)

Game 1: Valdosta 17, MLK 0

Game 2: Valdosta 15, MLK 0

^^^^^^^^^^

Lakeside-Evans at Effingham County (Effingham County sweeps series)

Game 1: Effingham County 4, Lakeside-Evans 3

Game 2: Effingham County 11, Lakeside-Evans 5

^^^^^^^^^^

River Ridge at Cambridge (River Ridge wins series 2-1)

Game 1: Cambridge 6, River Ridge 5

Game 2: River Ridge 2, Cambridge 1

Game 3: River Ridge 9, Cambridge 8

^^^^^^^^^^

Creekside at Winder-Barrow (Winder-Barrow sweeps series)

Game 1: Winder-Barrow 8, Creekside 2

Game 2: Winder-Barrow 13, Creekside 0

^^^^^^^^^^

Coffee at Tucker (Coffee sweeps series)

Game 1: Coffee 16, Tucker 4

Game 2: Coffee 13, Tucker 3

^^^^^^^^^^

Glynn Academy at Heritage-Conyers (Heritage-Conyers sweeps series)

Game 1: Heritage-Conyers 1, Glynn Academy 0

Game 2: Heritage-Conyers 7, Glynn Academy 1

^^^^^^^^^^

Alpharetta at Allatoona (Allatoona sweeps series)

Game 1: Allatoona 2, Alpharetta 1

Game 2: Allatoona 12, Alpharetta 0

^^^^^^^^^^

Apalachee at Alexander (Alexander wins series 2-1)

Game 1: Alexander 4, Apalachee 1

Game 2: Apalachee 10, Alexander 9

Game 3: Alexander 3, Apalachee 1

^^^^^^^^^^

Brunswick at Greenbrier (Greenbrier sweeps series)

Game 1: Greenbrier 12, Brunswick 1

Game 2: Greenbrier 12, Brunswick 2

^^^^^^^^^^

Lee County at Stephenson (Lee County wins series 2-1)

Game 1: Lee County 8, Stephenson 4

Game 2: Stephenson 6, Lee County 3

Game 3: Lee County 8, Stephenson 0

^^^^^^^^^^

Northgate at Dacula (Dacula wins series 2-1)

Game 1: Northgate 2, Dacula 0

Game 2: Dacula 7, Northgate 3

Game 3: Dacula 5, Northgate 4

^^^^^^^^^^

Creekview at Pope (Pope wins series 2-1)

Game 1: Creekview 11, Pope 5

Game 2: Pope 10, Creekview 3

Game 3: Pope 8, Creekview 7

^^^^^^^^^^

Grovetown at Richmond Hill (Grovetown sweeps series)

Game 1: Grovetown 6, Richmond Hill 5

Game 2: Grovetown 9, Richmond Hill 4

^^^^^^^^^^

Mount Zion-Jonesboro at Houston County (Houston County sweeps series)

Game 1: Houston County 15, Mount Zion-Jonesboro 0

Game 2: Houston County 14, Mount Zion-Jonesboro 0

^^^^^^^^^^

Habersham Central at South Paulding (South Paulding sweeps series)

Game 1: South Paulding 7, Habersham Central 6

Game 2: South Paulding 6, Habersham Central 1

^^^^^^^^^^

Dunwoody at Harrison (Harrison sweeps series)

Game 1: Harrison 15, Dunwoody 5

Game 2: Harrison 4, Dunwoody 0

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Class 5A

Jones County at Thomas County Central (Thomas County sweeps series)

Game 1: Thomas County Central 6, Jones County 4

Game 2: Thomas County Central 4, Jones County 2

^^^^^^^^^^

Fayette County at Wayne County (Wayne County sweeps series)

Game 1: Wayne County 8, Fayette County 0

Game 2: Wayne County 11, Fayette County 0

^^^^^^^^^^

North Springs at Carrollton (Carrollton sweeps series)

Game 1: Carrollton 7, North Springs 1

Game 2: Carrollton 12, North Springs 0

^^^^^^^^^^

Lithonia at Loganville (Loganville sweeps series)

Game 1: Loganville 10, Lithonia 3

Game 2: Loganville 13, Lithonia 0

^^^^^^^^^^

Bainbridge at Locust Grove (Locust Grove sweeps series)

Game 1: Locust Grove 7, Bainbridge 0

Game 2: Locust Grove 11, Bainbridge 3

^^^^^^^^^^

Ware County at Starr's Mill (Starr's Mill sweeps series)

Game 1: Starr's Mill 2, Ware County 1

Game 2: Starr's Mill 3, Ware County 2

^^^^^^^^^^

East Paulding at Riverwood (Riverwood wins series 2-1)

Game 1: East Paulding 8. Riverwood 5

Game 2: Riverwood 5, East Paulding 4

Game 3: Riverwood 12, East Paulding 2

^^^^^^^^^^

Clarke Central at Southwest DeKalb (SW Dekalb sweeps series)

Game 1: Southwest DeKalb 16, Clarke Central 6

Game 2: Southwest DeKalb 16, Clarke Central 6

^^^^^^^^^^

South Effingham at McIntosh (McIntosh sweeps series)

Game 1: McIntosh 6, South Effingham 5

Game 2: McIntosh 5, South Effingham 2

^^^^^^^^^^

Veterans at Ola (Ola sweeps series)

Game 1: Ola 10, Veterans 0

Game 2: Ola 10, Veterans 0

^^^^^^^^^^

Arabia Mountain at Buford (Buford sweeps series)

Game 1: Buford 13, Arabia Mountain 3

Game 2: Buford 16, Arabia Mountain 0

^^^^^^^^^^

Maynard Jackson at Kell (Kell sweeps series)

Game 1: Kell 15, Maynard Jackson 0

Game 2: Kell 14, Maynard Jackson 3

^^^^^^^^^^

Whitewater at Statesboro (Whitewater wins seres 2-1)

Game 1: Statesboro 3, Whitewater 2

Game 2: Whitewater 10, Statesboro 3

Game 3: Whitewater 3, Statesboro 0

^^^^^^^^^^

Union Grove at Harris County (Harris County wins series 2-1)

Game 1: Union Grove 3, Harris County 1

Game 2: Harris County 12, Union Grove 3

Game 3: Harris County 7, Union Grove 3

^^^^^^^^^^

Walnut Grove at Chamblee (Walnut Grove sweeps series)

Game 1: Walnut Grove 7, Chamblee 0

Game 2: Walnut Grove 6, Chamblee 2

^^^^^^^^^^

Rome at Decatur (Decatur sweeps series)

Game 1: Decatur 4, Rome 1

Game 2: Decatur 10, Rome 0

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Class 4A

Hampton at Columbus (Columbus sweeps series)

Game 1: Columbus 10, Hampton 0

Game 2: Columbus 18, Hampton 1

^^^^^^^^^^

Richmond Academy at Mary Persons (Mary Persons sweeps series)

Game 1: Mary Persons 14, Richmond Academy 0

Game 2: Mary Persons 11, Richmond Academy 0

^^^^^^^^^^

Pickens at Marist (Marist sweeps series)

Game 1: Marist 6, Pickens 4

Game 2: Marist 16, Pickens 10

^^^^^^^^^^

Cedartown at North Oconee (North Oconee sweeps series)

Game 1: North Oconee 15, Cedartown 7

Game 2: North Oconee 3, Cedartown 1

^^^^^^^^^^

Northside-Columbus at Eastside (Northside sweeps series)

Game 1: Northside-Columbus 8, Eastside 1

Game 2: Northside-Columbus 10, Eastside 0

^^^^^^^^^^

Perry at Burke County (Perry wins 2-1)

Game 1: Perry 12, Burke County 2

Game 2: Burke County 13, Perry 9

Game 3: Perry 17, Burke County 7

^^^^^^^^^^

Flowery Branch at Heritage-Catoosa (Flowery Branch sweeps series)

Game 1: Flowery Branch 4, Heritage-Catoosa 2

Game 2: Flowery Branch 9, Heritage-Catoosa 0

^^^^^^^^^^

Oconee County at Cartersville (Cartersville sweeps series)

Game 1: Cartersville 10, Oconee County 0

Game 2: Cartersville 5, North Oconee 0

^^^^^^^^^^

Upson-Lee at Thomson (Upson-Lee sweeps series)

Game 1: Upson-Lee 4, Thomson 0

Game 2: Upson-Lee 6, Thomson 4

^^^^^^^^^^

Hardaway at Woodward Academy (Woodward Academy sweeps series)

Game 1: Woodward Academy 4, Hardaway 0

Game 2: Woodward Academy 8, Hardaway 2

^^^^^^^^^^

LaGrange at Stephens County (laGrange wins series 2-1)

Game 1: LaGrange 6, Stephens County 3

Game 2: Stephens County 12, LaGrange 3

Game 3: LaGrange 5, Stephens County 3

^^^^^^^^^^

Ridgeland at Blessed Trinity (Blessed Trinity sweeps series)

Game 1: Blessed Trinity 11, Ridgeland 1

Game 2: Blessed Trinity 16, Ridgeland 0

^^^^^^^^^^

Cross Creek at West Laurens (West Laurens sweeps series)

Game 1: West Laurens 14, Cross Creek 4

Game 2: West Laurens 12, Cross Creek 0

^^^^^^^^^^

Druid Hills at Cairo (Cairo sweeps series)

Game 1: Cairo 11, Druid Hills 0

Game 2: Cairo 15, Druid Hills 0

^^^^^^^^^^

St. Pius X at Troup (St. Pius X sweeps series)

Game 1: St. Pius X 6, Troup 2

Game 2: St. Pius X 3, Troup 2

^^^^^^^^^^

Denmark at Northwest Whitfield (Denmark sweeps series)

Game 1: Denmark 8, Northwest Whitfield 6

Game 2: Denmark 11, Northwest Whitfield 2

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Class 3A

Rutland at Worth County (Rutland wins series 2-1)

Game 1: Worth County 5, Rutland 4

Game 2: Rutland 7, Worth County 6

Game 3: Rutland 5, Worth County 3

^^^^^^^^^^

Jenkins-Savannah at Appling County (Appling County sweeps series)

Game 1: Appling County 4, Jenkins 3

Game 2: Appling County 8, Jenkins 7

^^^^^^^^^^

Coahulla Creek at North Hall (Series tied 1-1)

Game 1: North Hall 8, Coahulla Creek 1

Game 2: Coahulla Creek 2, North Hall 1

Game 3: North Hall 3, Coahulla Creek 0

^^^^^^^^^^

Westminster at Jefferson (Westminster wins series 2-1)

Game 1: Westminster 7, Jefferson 1

Game 2: Jefferson 8, Westminster 0

Game 3: Westminster 5, Jefferson 4

^^^^^^^^^^

Crisp County at Jackson (Crisp County sweeps series)

Game 1: Crisp County 15, Jackson 2

Game 2: Crisp County 7, Jackson 1

^^^^^^^^^^

Brantley County at Benedictine (Benedictine sweeps series)

Game 1: Benedictine 16, Brantley County 2

Game 2: Benedictine 8, Brantley County 0

^^^^^^^^^^

Greater Atlanta Christian at Calhoun (Calhoun sweeps series)

Game 1: Calhoun 8, Greater Atlanta Christian 6

Game 2: Calhoun 3, Greater Atlanta Christian 1

^^^^^^^^^^

East Jackson at Pace Academy (Pace Academy sweeps series)

Game 1: Pace Academy 10, East Jackson 0

Game 2: Pace Academy 15, East Jackson 2

^^^^^^^^^^

Pierce County at Islands (Islands sweeps series)

Game 1: Islands 5, Pierce County 3

Game 2: Islands 10, Pierce County 3

^^^^^^^^^^

Long County at Pike County (Pike County sweeps)

Game 1: Pike County 4, Long County 1

Game 2: Pike County 5, Long County 0

^^^^^^^^^^

Redan at Morgan County (Redan wins series 2-1)

Game 1: Morgan County 12, Redan 11

Game 2: Redan 6, Morgan County 5

Game 3: Redan 13, Morgan County 11

^^^^^^^^^^

Haralson County at Fannin County (Fannin County sweeps series)

Game 1: Fannin County 15, Haralson County 0

Game 2: Fannin County 9, Haralson County 1

^^^^^^^^^^

Southeast Bulloch at Tattnall County (Southeast Bulloch sweeps series)

Game 1: Southeast Bulloch 7, Tattnall County 1

Game 2: Southeast Bulloch 9, Tattnall County 7

^^^^^^^^^^

Peach County at Cook (Cook sweeps series)

Game 1: Cook 16, Peach County 4

Game 2: Cook 12, Peach County 1

^^^^^^^^^^

Hart County at Lovett (Hart County wins series 2-1)

Game 1: Lovett 3, Hart County 2

Game 2: Hart County 4, Lovett 2

Game 3: Hart County 7, Lovett 0

^^^^^^^^^^

Cherokee Bluff at Ringgold (Ringgold wins series 2-1)

Game 1: Ringgold 4, Cherokee Bluff 0

Game 2: Cherokee Bluff 2, Ringgold 1

Game 3: Ringgold 16, Cherokee Bluff 1

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Class 2A

Jefferson County at Fitzgerald (Fitzgerald sweeps series)

Game 1: Fitzgerald 11, Jefferson County 1

Game 2: Fitzgerald 15, Jefferson County 1

^^^^^^^^^^

East Laurens at Jeff Davis (Jeff Davis sweeps)

Game 1: Jeff Davis 10, East Laurens 2

Game 2: Jeff Davis 13, East Laurens 0

^^^^^^^^^^

McNair at Chattooga (Chattooga sweeps series)

Game 1: Chattooga 28, McNair 0

Game 2: Chattooga 21, McNair 0

^^^^^^^^^^

Heard County at Social Circle (Social Circle sweeps series)

Game 1: Social Circle 4, Heard County 2

Game 2: Social Circle 4, Heard County 3

^^^^^^^^^^

Berrien at Westside-Augusta (Westside-Augusta win series 2-1)

Game 1: Westside-Augusta 6, Berrien 5

Game 2: Berrien 5, Westside-Augusta 4

Game 3: Westside-Augusta 3, Berrien 1

^^^^^^^^^^

Metter at Bleckley County (Bleckley County sweeps series)

Game 1: Bleckley County 8, Metter 7

Game 2: Bleckley County 4, Metter 0

^^^^^^^^^^

Dade County at Hapeville Charter (Dade County sweeps series)

Game 1: Dade County 18, Hapeville Charter 3

Game 2: Dade County 12, Hapeville Charter 0

^^^^^^^^^^

Union County at Bremen (Bremen sweeps series)

Game 1: Bremen 11, Union County 3

Game 2: Bremen 9, Union County 2

^^^^^^^^^^

Vidalia at Washington County (Vidalia wins series 2-1)

Game 1: Washington County 3, Vidalia 2

Game 2: Vidalia 11, Washington County 4

Game 3: Vidalia 10, Washington County 0

^^^^^^^^^^

Brooks County at Harlem (Harlem sweeps series)

Game 1: Harlem 7, Brooks County 4

Game 2: Harlem 11, Brooks County 1

^^^^^^^^^^

Lamar County at Elbert County (Elbert County wins series 2-1)

Game 1: Elbert County 5, Lamar County 3

Game 2: Lamar County 8, Elbert County 1

Game 3: Elbert County 9, Lamar County 3

^^^^^^^^^^

Washington at Rockmart (Rockmart sweeps series)

Game 1: Rockmart 14, Washington 0

Game 2: Rockmart 13, Washington 0

^^^^^^^^^^

Dodge County at Bacon County (Bacon County sweeps)

Game 1: Bacon County 4, Dodge County 1

Game 2: Bacon County 11, Dodge County 6

^^^^^^^^^^

Laney at Thomasville (Thomasville sweeps series)

Game 1: Thomasville 3, Laney 0

Game 2: Thomasville 14, Laney 1

^^^^^^^^^^

Banks County at Callaway (Callaway sweeps series)

Game 1: Callaway 11, Banks County 1

Game 2: Callaway 8, Banks County 6

^^^^^^^^^^

Model at South Atlanta (Model sweeps series)

Game 1: Model 23, South Atlanta 0

Game 2: Model 10, South Atlanta 0

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Class 1A Public

First round byes: (8) Pelham, (1) Schley County, (5) Johnson County, (4) Irwin County, (7) Seminole County, (2) Gordon Lee, (6) Clinch County, (3) Baconton Charter

Crawford County at Commerce (Commerce sweeps series)

Game 1: Commerce 11, Crawford County 2

Game 2: Commerce 20, Crawford County 2

^^^^^^^^^^

Claxton at Telfair County (Telfair County sweeps series)

Game 1: Telfair County 10, Claxton 0

Game 2: Telfair County 11, Claxton 5

^^^^^^^^^^

Wheeler County at Hawkinsville (Hawkinsville sweeps series)

Game 1: Hawkinsville 5, Wheeler County 0

Game 2: Hawkinsville 8, Wheeler County 4

^^^^^^^^^^

ACE Charter at Taylor County (ACE Charter sweeps series)

Game 1: ACE Charter 12, Taylor County 0

Game 2: ACE Charter 9, Taylor County 2

^^^^^^^^^^

Wilcox County at ECI (Wilcox County wins series 2-1)

Game 1: Wilcox County 13, ECI 3

Game 2: ECI 9, Wilcox County 7

Game 3: Wilcox County 16, ECI 1

^^^^^^^^^^

Jenkins County at GMC (Jenkins County wins series 2-1)

Game 1: GMC 5, Jenkins County 2

Game 2: Jenkins County 5, GMC 1

Game 3: Jenkins County 6, GMC 2

^^^^^^^^^^

Miller County at Trion (Trion sweeps series)

Game 1: Trion 10, Miller County 0

Game 2: Trion 12, Miller County 0

^^^^^^^^^^

Charlton County at Bowdon (Bowdon wins series 2-1)

Game 1: Charlton County 9, Bowdon 4

Game 2: Bowdon 16, Charlton County 0

Game 3: Bowdon 13, Charlton County 3

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Class 1A Private

First round byes: (8) Prince Avenue Christian, (1) Tattnall Square, (5) Calvary Day, (4) Lakeview Academy, (7) Savannah Country Day, (2) Savannah Christian, (6) Mount Vernon Presbyterian, (3) Wesleyan

Holy Innocents' at Strong Rock Christian (Strong Rock Christian sweeps series)

Game 1: Strong Rock Christian 9, Holy Innocents' 0

Game 2: Strong Rock Christian 6, Holy Innocents' 0

^^^^^^^^^^

Athens Christian at Mount de Sales (Athens Christian wins series 2-1)

Game 1: Mount de Sales 10, Athens Christian 7

Game 2: Athens Christian 7, Mount de Sales 4

Game 3: Athens Christian 16, Mount de Sales 6

^^^^^^^^^^

Pinecrest Academy at First Presbyterian Day (First Presbyterian Day wins series 2-1)

Game 1: Pinecrest Academy 6, First Presbyterian Day 4

Game 2: First Presbyterian Day 17, Pinecrest Academy 12

Game 3: First Presbyterian Day 14, Pinecrest Academy 5

^^^^^^^^^^

Hebron Christian at Brookstone (Hebron Christian sweeps series)

Game 1: Hebron Christian 7, Brookstone 3

Game 2: Hebron Christian 9, Brookstone 3

^^^^^^^^^^

Eagles Landing Christian at Saint Francis (Saint Francis sweeps series(

Game 1: Saint Francis 9, Eagles Landing Christian 0

Game 2: Saint Francis 16, Eagles Landing Christian 1

^^^^^^^^^^

Mount Paran Christian at George Walton (Mount Paran Christian wins series 2-1)

Game 1: Mount Paran Christian 6. George Walton 5

Game 2: George Walton 4, Mount Paran Christian 2

Game 3: Mount Paran Christian 6, George Walton 4

^^^^^^^^^^

Saint Anne-Pacelli at Fellowship Christian (Fellowship Christian sweeps series)

Game 1: Fellowship Christian 6, Saint Anne-Pacelli 1

Game 2: Fellowship Christian 7, Saint Anne-Pacelli 0

^^^^^^^^^^

Trinity Christian at North Cobb Christian (North Cobb Christian sweeps series)

Game 1: North Cobb Christian 9, Trinity Christian 2

Game 2: North Cobb Christian 11, Trinity Christian 6